3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Cinema 4D

Realistyczne wrażenia w 3D

Połączenie myszki 3D firmy 3Dconnexion i intuicyjnego, logicznie uporządkowanego interfejsu programu CINEMA 4D pozwala w łatwy sposób zanurzyć się w oszałamiającym świecie cyfrowej kreatywności. Korzystanie z myszki 3D wprowadza zrównoważony styl pracy polegający na używaniu obu rąk. Zmieniaj położenie modelu i sceny oraz oglądaj wszystko z różnych stron, korzystając z myszki 3D w jednej ręce, a drugą ręką zaznaczaj, twórz i edytuj elementy za pomocą tradycyjnej myszki.
 
Taki oburęczny styl pracy znacznie redukuje liczbę potrzebnych kliknięć i zwiększa wydajność projektowania.

Dlaczego użytkownicy programu CINEMA 4D korzystają z myszki 3D firmy 3Dconnexion?

  1. Zwiększenie produktywności o ponad 20%*1: Pracując jedną ręką, można poruszać się po modelu lub wybierać polecenia. Za pomocą myszki 3D można wykonywać obie te czynności na raz, co zaoszczędzić cenny czas.
  2. Większy komfort: Do 50% mniej kliknięć myszką*2 dzięki rozłożeniu obciążenia pracą na obie ręce.
  3. Wydajność projektowania*1: Niezależnie od tego czy pracuje się nad szkicem, czy też skomplikowanym modelem 3D, doskonałe możliwości nawigacyjne zachęcają do bardziej wnikliwej analizy modelu, dzięki której można poprawić jakość efektów wizualnych.

 
*1 Źródło: The Economic Payback of 3D Mice white paper - lipiec 2008
*2 Źródło: Reducing Physical Discomfort and Pain Among 3D Computer Users - VSI Risk Management and Ergonomics ©2005

Duże możliwości nawigacyjne

Praca ze zwykłą myszką zmusza do ciągłego przełączania się między nawigacją i edycją. Pracując z użyciem myszki 3D, możesz jednocześnie przesuwać, powiększać i obracać widok jednym płynnym ruchem. Nawigacja staje się czynnością w pełni instynktowną, więc możesz całkowicie skupić się na swojej pracy

Narzędzia i funkcje w zasięgu twojej ręki

Przyporządkuj dowolną funkcję lub narzędzie w programie CINEMA 4D do inteligentnych przycisków funkcyjnych myszki 3D — dzięki temu wyeliminujesz konieczność przenoszenia ręki na klawiaturę oraz korzystania ze zwykłej myszki w celu wybierania pozycji menu.

Automatyczne wykrywanie aplikacji

Myszka 3D automatycznie wykrywa aktualnie aktywną aplikację, więc zawsze masz do dyspozycji odpowiednie funkcje we właściwym czasie.

Animacja pod każdym kątem

Udoskonalanie ujęcia tak, by wyglądało świetnie z każdej strony, może zająć całe wieki.
Za pomocą myszki 3D możesz sprawdzać ujęcie pod każdym kątem, a jednocześnie dokonywać edycji przy użyciu zwykłej myszki.
Pracując obiema rękami z wykorzystaniem zwykłej myszki i myszki 3D uzyskasz doskonałe ujęcia.