3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Rhinoceros

Uwolnij potencjał systemu Rhino 5 dzięki myszce 3D

Wprowadzenie systemu Rhino 5 wyznacza nowy punkt odniesienia dla korzyści, jakie można uzyskać z używania myszki 3D firmy 3Dconnexion! Obsługa systemu Rhino za pomocą myszki 3D ułatwia projektowanie i tworzy bardziej naturalne połączenie z zawartością cyfrową. Błyskawicznie zanurzysz się w pełni w świecie 3D i będziesz świetnie się bawić podczas projektowania swoich najlepszych modeli!

Przejmij kontrolę nad swoimi modelami 3D

Myszka 3D zapewnia użytkownikom systemu Rhino 5 niezrównany poziom interakcji z projektem, przez co stanowi ona cenne narzędzie zwiększające kreatywność. Co możesz osiągnąć dzięki temu duetowi do projektowania 3D?

  • Inteligentna nawigacja 3D — Bez względu na to, czy pracujesz nad dużymi modelami, czy też skupiasz się na skomplikowanych szczegółach elementów, myszka 3D automatycznie podąża za twoimi działaniami, stale określając optymalny środek obrotu. Możesz także łatwo wybrać opcję obrotu wokół zaznaczonego elementu.
  • Ulepszone sterowanie kamerą — poruszaj się po swoim świecie 3D w najdogodniejszy sposób. Używaj myszki 3D do manipulowania modelem w jednym z trzech trybów nawigacji: Camera (Kamera), Target Camera (Kamera z celem) lub Helicopter (Widok z helikoptera).
  • Możliwość dostosowania przycisków — dzięki nowemu edytorowi służącemu do przyporządkowywania przycisków myszki 3D w systemie Rhino 5 możesz łatwo i szybko przypisać swoje ulubione polecenia do przycisków funkcyjnych myszki 3D. Dzięki temu zachowasz lepszą koncentrację w wyniku rzadszego korzystania z klawiatury i zwykłej myszki.

Zacznij używać systemu Rhino 5 w naturalny i intuicyjny sposób dzięki myszce 3D firmy 3Dconnexion. Wykorzystaj w jeszcze większym stopniu liczne ulepszenia oraz możliwości wprowadzone w nowym systemie Rhino 5 i przekształcaj swoje koncepcje w rzeczywistość.

 

Wypowiedź klienta:

„Gdy trzymam rękę na tym zadziwiającym urządzeniu, nawet jeśli nawigacja 3D nie jest mi akurat potrzebna, praca staje się szybsza dzięki innym jego funkcjom, takim jak przyciski skrótów stosowane do wywoływania poleceń programu, a także używaniu go do przechodzenia z jednego widoku do drugiego”.
Arturo Vittori
Architecture and Vision