3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Vectorworks

Wykorzystaj w pełni potencjał systemu VectorWorks

Vectorworks jest wiodącą na świecie aplikacją CAD na Apple Macintosh i jedną z wiodących dla Microsoft Windows. Bez względu na to, czy pracuje się w branży architektonicznej, kształtowania  krajobrazu, rozrywkowej, czy produkcyjnej, połączenie myszki 3D i systemu Vectorworks zapewni elastyczność i wszechstronność potrzebne do projektowania w tych wszystkich dziedzinach. Korzystanie z myszki 3D wprowadza zrównoważony styl pracy polegający na używaniu obu rąk. Zmieniaj położenie projektu lub nawiguj po modelu, korzystając z myszki 3D w jednej ręce, a drugą ręką jednocześnie zaznaczaj, twórz i edytuj elementy za pomocą tradycyjnej myszki.

Taki oburęczny styl pracy znacznie redukuje liczbę potrzebnych kliknięć i zwiększa wydajność projektowania.
 
Tworzenie szkiców, modeli 3D oraz rysunków — zrobisz to wszystko znacznie szybciej w każdym trybie i zdziwisz się, że można było kiedyś pracować bez myszki 3D!

Dlaczego użytkownicy systemu Vectorworks korzystają z myszki 3D firmy 3Dconnexion?

  1. Zwiększenie produktywności o ponad 20%*1: Pracując jedną ręką, można poruszać się po modelu lub wybierać polecenia. Za pomocą myszki 3D można wykonywać obie te czynności na raz, co zaoszczędzić cenny czas.
  2. Większy komfort: Do 50% mniej kliknięć myszką*2 dzięki rozłożeniu obciążenia pracą na obie ręce.
  3. Wydajność projektowania*1: Niezależnie od tego czy pracuje się nad szkicem, czy też skomplikowanym modelem 3D, doskonałe możliwości nawigacyjne zachęcają do bardziej wnikliwej analizy modelu, dzięki czemu można uniknąć kosztownych błędów w projekcie.

 
*1 Źródło: The Economic Payback of 3D Mice white paper - lipiec 2008
*2 Źródło: Reducing Physical Discomfort and Pain Among 3D Computer Users - VSI Risk Management and Ergonomics ©2005