3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Autodesk Revit

Użytkownicy programu Autodesk Revit 2012 mają teraz dostęp do niezrównanych możliwości nawigacyjnych oferowanych przez myszkę 3D firmy 3Dconnexion, które przynoszą korzyści na każdym etapie procesu projektowania w systemie Revit — zarówno w procesach 2D, jak i 3D.

Dzięki myszce 3D możesz uzyskać pełny obraz swoich projektów, tak jakby modele znajdowały się w Twojej dłoni. Możesz również z łatwością przechodzić do trybu wirtualnego spaceru lub lotu i odczuwać prawdziwie kinowe wrażenia.
 
Cokolwiek robisz w systemie Revit, możesz sprawić, że będzie to łatwiejsze, szybsze, wygodniejsze i przyjemniejsze, jeśli zaczniesz używać myszki 3D firmy 3Dconnexion.

 • Środowisko Conceptual Massing: Doskonała nawigacja 3D dzięki myszce 3D zapewnia niespotykany poziom kontroli nad wstępnymi modelami budynków.   
 • Modelowanie 3D: Korzystaj z myszki 3D, aby zmieniać położenie swojego modelu i wizualizować go z niespotykaną łatwością i precyzją, a drugą ręką obsługuj zwykłą myszkę w celu zaznaczania, tworzenia i edytowania elementów. W połączeniu z zestawem programowalnych przycisków funkcyjnych, które zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych narzędzi, otrzymasz płynny i efektywny proces projektowania mieszkań i budynków. 
 • Koordynacja modeli: Bez względu na to, czy pracujesz samodzielnie, czy też w ramach zespołu specjalistów z różnych dziedzin, myszka 3D ułatwia zrozumienie, jak modele współpracują ze sobą, a także określenie, które z nich wymagają poprawy, dzięki czemu uzyskujesz ogólny wzrost wydajności projektowania BIM. 
 • Prezentacja klienta: Myszka 3D jest narzędziem o potężnych możliwościach, które pomaga przedstawiać klientom wizualizacje projektów w sposób zbliżony do filmowego — z płynnymi przejściami z jednej perspektywy do drugiej, dzięki czemu widz czuje się, jakby przebywał wewnątrz prezentowanej przestrzeni.

  Dlaczego użytkownicy korzystają z myszki 3D firmy 3Dconnexion?

  1. Zwiększenie produktywności o ponad 20%*1: Pracując jedną ręką, można poruszać się po modelu lub wybierać polecenia. Za pomocą myszki 3D można wykonywać obie te czynności na raz, co zaoszczędzić cenny czas.
  2. Większy komfort: Do 50% mniej kliknięć myszką*2 dzięki rozłożeniu obciążenia pracą na obie ręce.
  3. Wydajność projektowania*1: Bez względu na to, czy pracuje się w trybie 2D czy 3D, nadzwyczajne możliwości nawigacyjne ułatwiają przeglądanie projektów, co przekłada się na wyższą jakość produktu końcowego.


  *1 Źródło: The Economic Payback of 3D Mice white paper - lipiec 2008
  *2 Źródło: Reducing Physical Discomfort and Pain Among 3D Computer Users - VSI Risk Management and Ergonomics ©2005