3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

AutoCAD

Doskonała nawigacja

Przybliżanie i oddalanie oraz przesuwanie obiektów w programie AutoCAD wymaga częstego używania i klikania kółka myszy, o czym doskonale wiedzą zarówno początkujący użytkownicy, jak i profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Dlatego właśnie firma 3Dconnexion zaprojektowała myszkę CadMouse. Została ona wyposażona w pełnowymiarowy przycisk środkowy oraz funkcję QuickZoom, która błyskawicznie i precyzyjnie przybliża lub oddala wybrany obiekt jednym naciśnięciem przycisku znajdującego się pod kciukiem. Takie rozwiązanie jest dużo wygodniejsze niż używanie kółka. Szybko przekonasz się, że nawigacja w AutoCAD i innych aplikacjach CAD jest teraz łatwiejsza i przyjemniejsza.

Zalety oburęcznej obsługi

Jeżeli chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego, zacznij używać myszy 3D firmy 3Dconnexion . Otrzymasz możliwość naturalnego i precyzyjnego pozycjonowania modeli cyfrowych lub widoków, której nie zaoferują Ci żadne inne urządzenia wskazujące.

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jak za pomocą myszy 3D typu SpaceMouse Pro można płynnie pozycjonować szkice, jednocześnie korzystając z myszki CadMouse do wybierania funkcji i tworzenia.

Jeżeli pracujesz z materiałami 3D, obejrzyj ten krótki film, który pokazuje, jak płynna i intuicyjna jest nawigacja z wykorzystaniem sześciu stopni swobody ruchu („6-Degrees-Of-Freedom”), którą zapewnić może tylko mysz 3D firmy 3Dconnexion.

Łatwy dostęp do skrótów w programie AutoCAD

Przejrzysty i intuicyjny interfejs sterownika 3DxWare 10 sprawia, że przypisywanie poleceń lub skrótów klawiaturowych do urządzeń firmy 3Dconnexion jest dziecinnie proste.

Dla osób często używających skrótów klawiaturowych firma 3Dconnexion przygotowała serię profesjonalną myszy 3D z inteligentnymi klawiszami funkcyjnymi, które automatycznie rozpoznają uruchomioną aplikację lub środowisko, zapewniając łatwy dostęp do odpowiednich poleceń.