3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Allplan

Planuj i projektuj, korzystając z myszki 3D

Oprogramowanie architektoniczne Allplan umożliwia tworzenie wszystkich rodzajów projektów — od prostych rysunków 2D po modele 3D oparte na obiektowym modelowaniu budynków, wraz z zestawieniem materiałów i kosztów. Dzięki myszce 3D firmy 3Dconnexion cały proces — od początkowej koncepcji po rysunek i projekt wykonawczy — staje się łatwiejszy i bardziej efektywny. Korzystanie z myszki 3D wprowadza zrównoważony styl pracy polegający na używaniu obu rąk. Zmieniaj położenie projektu lub nawiguj po środowisku, korzystając z myszki 3D w jednej ręce, a drugą ręką jednocześnie zaznaczaj, twórz i edytuj elementy za pomocą tradycyjnej myszki.

Taki oburęczny styl pracy znacznie redukuje liczbę potrzebnych kliknięć i zwiększa wydajność projektowania.

Tworzenie szkiców, modeli 3D oraz rysunków — zrobisz to wszystko znacznie szybciej w każdym trybie i zdziwisz się, że można było kiedyś pracować bez myszki 3D!

Dlaczego użytkownicy systemu Allplan korzystają z myszki 3D firmy 3Dconnexion?

  1. Zwiększenie produktywności o ponad 20%*1: Pracując jedną ręką, można poruszać się po modelu lub wybierać polecenia. Za pomocą myszki 3D można wykonywać obie te czynności na raz, co zaoszczędzić cenny czas.
  2. Większy komfort: Do 50% mniej kliknięć myszką*2 dzięki rozłożeniu obciążenia pracą na obie ręce.
  3. Wydajność projektowania*1: Niezależnie od tego czy pracuje się nad szkicem, czy też skomplikowanym modelem 3D, doskonałe możliwości nawigacyjne zachęcają do bardziej wnikliwej analizy modelu, dzięki czemu można uniknąć kosztownych błędów w projekcie.

 
*1 Źródło: The Economic Payback of 3D Mice white paper - lipiec 2008
*2 Źródło: Reducing Physical Discomfort and Pain Among 3D Computer Users - VSI Risk Management and Ergonomics ©2005