3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Google SketchUp

Wykorzystaj więcej możliwości modelowania

Program Google SketchUp i urządzenia firmy 3Dconnexion to doskonałe połączenie. SketchUp pozwala użytkownikom profesjonalnym i entuzjastom tworzyć zaawansowane modele 3D. Możesz modelować prawie wszystko — budynki, urządzenia, samochody, krajobrazy, a nawet ludzi. Korzystanie z myszki 3D wprowadza zrównoważony styl pracy polegający na używaniu obu rąk. Zmieniaj położenie modelu lub nawiguj po środowisku, korzystając z myszki 3D w jednej ręce, a drugą ręką jednocześnie zaznaczaj, twórz i edytuj elementy za pomocą tradycyjnej myszki.
 
Taki oburęczny styl pracy znacznie redukuje liczbę potrzebnych kliknięć i zwiększa wydajność projektowania.

Korzystanie z modeli Google SketchUp w Google Earth

Ludzie na całym świecie pomagają tworzyć bogate krajobrazy 3D w strukturach Google Earth. Możesz wybrać lokalizację w Google Earth i zaprojektować budynek 3D, a następnie obejrzeć jego podgląd w Google Earth w ciągu kilku minut. Jeśli chcesz, możesz również wstawić jeden ze swoich modeli do Magazynu 3D, w którym można wyszukiwać, udostępniać i pobierać modele 3D w celu wykorzystania ich w Google Earth.

Wybierz się na spacer po swoim modelu

Dzięki myszce 3D firmy 3Dconnexion możesz przejść się po twoim modelu — odbywa się to w tak płynny sposób, jakby oglądało się film lub grało w grę wideo. Wybierz tryb pracy kamery do wizualizacji stworzonej architektury i poruszaj się z łatwością po swoim projekcie.

Pasek narzędzi 3DxSketchUp

Wygodne przyciski umożliwiające szybkie przełączanie się między trybem kamery i trybem obiektów;
szybkie ustawianie i zmienianie środka obrotu; uproszczona nawigacja; dostęp do instrukcji dotyczących zmaksymalizowania korzyści płynących z używania myszki 3D.

Szybkie powiększanie widoku w położeniu kursora

Mając urządzenie 3Dconnexion, możesz korzystać z szybkiego powiększania widoku w położeniu kursora — wystarczy przytrzymać wciśnięty środkowy przycisk myszki i przesuwać gałkę myszki 3D firmy 3Dconnexion w przód i tył.