Please view in portrait mode.

SpaceMouse Wireless Kit

SpaceMouse® Wireless Kit

Mobilne rozwiązanie CAD

SpaceMouse® Wireless Kit

Mobilne rozwiązanie CAD

Wszystko czego potrzebujesz do wydajnego i mobilnego projektowania

Pracę nie zawsze wykonuje się w tym samym miejscu, co oznacza, że narzędzia muszą być dostosowane do potrzeb mobilnego projektanta. Dzięki zestawowi SpaceMouse Wireless Kit spełniamy te wymagania oferując wytrzymałe, bezprzewodowe urządzenia do dwuręcznego stylu pracy w programach CAD. W efekcie projektowanie staje się wydajniejsze i wygodniejsze.

Dowiedz się więcej
Kup teraz

Mysz 3D SpaceMouse Wireless

Zaawansowana nawigacja 3D gdziekolwiek jesteś

Doskonały, ergonomiczny design zapewnia możliwość intuicyjnego nawigowania w aplikacjach 3D. Dzięki naszemu opatentowanemu czujnikowi o sześciu stopniach swobody ruchu (6DoF) możesz precyzyjnie manipulować modelami cyfrowymi i pozycjami kamery. Każdy z dwóch wygodnie ulokowanych przycisków może otwierać menu radialne, które daje dostęp do 8 ulubionych komend specyficznych dla aplikacji i środowiska.

> Dowiedz się więcej

Mysz CadMouse Wireless

Bezprzewodowa mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD

Jeśli pracujesz przez kilka godzin dziennie w aplikacjach CAD, potrzebujesz odpowiednich narzędzi. CadMouse Wireless to mysz opracowana z myślą o potrzebach profesjonalnych projektantów. Właściwości opracowane specjalnie dla do programów CAD, takie jak dedykowany przycisk środkowy, kompaktowa konstrukcja i doskonałe możliwości podłączenia, wspierają mobilność.

> Dowiedz się więcej

Podkładka CadMouse Pad Compact

Idealna równowaga pomiędzy precyzją i komfortem

Podkładka pod mysz CadMouse Pad Compact, opracowana specjalnie dla linii produktów CadMouse firmy 3Dconnexion, zapewnia jeszcze bardziej płynny i precyzyjny ruch dzięki wysokiej jakości powłoce z mikroteksturą. Niewielkie rozmiary umożliwiają jej bezproblemowe przenoszenie.

> Dowiedz się więcej

Odbiornik uniwersalny USB

Jeden dla wszystkich

W dzisiejszych komputerach przenośnych jest coraz mniej gniazd USB, ale liczba wykorzystywanych urządzeń rośnie. Całkowicie nowy, mały, uniwersalny odbiornik USB firmy 3Dconnexion pozwala podłączyć do pięciu bezprzewodowych produktów firmy 3Dconnexion.

> Dowiedz się więcej

Sterownik 3DxWare® 10

Podstawa pracy z produktami firmy 3Dconnexion

3DxWare 10 to pojedynczy sterownik dla myszy SpaceMouse Wireless, CadMouse Wireless i wszystkich innych produktów firmy 3Dconnexion. Jego prosty i wydajny interfejs użytkownika umożliwia dostosowanie i optymalizację każdego produktu zgodnie z potrzebami.

> Dowiedz się więcej

Zaktualizuj oprogramowanie myszy CadMouse

Aby uzyskać najlepszą wydajność i mieć dostęp do najnowszych funkcji, zainstaluj najnowsze sterowniki.

Pobierz sterownik