Please view in portrait mode.

Kup i zarejestruj nową mysz 3D SpaceMouse® Pro Wireless przed 11 czerwca 2019 r.,
a dostaniesz mysz CadMouse Wireless wraz z podkładką za darmo*.

Nowoczesne stanowisko pracy inżyniera jest różnorodne, elastyczne i mobilne. SpaceMouse Pro Wireless oferuje wygodną i efektywną nawigację w aplikacjach 3D, gdziekolwiek jesteś. Połączenie tej myszy 3D z teraz BEZPŁATNĄ myszą CadMouse Wireless wraz z podkładką CadMouse Pad Compact stworzy kompletne rozwiązanie, które wspiera pracę w CAD w każdym miejscu i czasie.

Cztery proste kroki

Krok 1

Kup nową mysz 3D SpaceMouse Pro Wireless w sklepie internetowym 3Dconnexion lub u autoryzowanego resellera.

Krok 2

Zarejestruj swój nowy produkt i prześlij na stronę rejestracji dowód zakupu najpóźniej do 11 czerwca 2019r.

Krok 3

Po zatwierdzeniu rejestracji i dowodu zakupu wyślemy Ci mailem unikatowy kod rabatowy.

Krok 4

Przejdź do sklepu internetowego 3Dconnexion i zamów mysz CadMouse Wireless oraz podkładkę CadMouse Pad Compact. Wpisz kod kuponu, kliknij "odśwież" i zatwierdź. To wszystko. Dostawa jest darmowa.

* Warunki promocji

Oferta ważna jest od 11 marca 2019 r. do 11 czerwca 2019 r., w następujących krajach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone Ameryki.

W czasie trwania promocji zakup nowego urządzenia SpaceMouse Pro Wireless uprawnia kupującego do otrzymania kuponu na darmową mysz CadMouse Wireless i podkładkę CadMouse Pad Compact (koszt wysyłki wliczony w cenę). Kupon należy wykorzystać w sklepie internetowym 3Dconnexion, po uprzedniej weryfikacji dowodu zakupu za pośrednictwem strony rejestracji produktu, na stronie 3Dconnexion.

Kupon jest ważny do 30 czerwca 2019 roku. Kupon ten jest jednorazowy, niezbywalny i nie można go łączyć z innymi kuponami lub promocjami. Ta oferta jest przeznaczona wyłącznie dla klientów końcowych. Promocja nie jest dostępna w ofercie edukacyjnej 3Dconnexion ani nie dotyczy zakupów produktów używanych.