3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

17.10.2017 04:20 Age: 2 yrs

3Dconnexion przedstawia: zestaw SpaceMouse Wireless Kit

Bezprzewodowe rozwiązanie CAD dla mobilnych stacji roboczych

 

17 października 2017 – firma 3Dconnexion, dostawca wysoce profesjonalnych urządzeń dla specjalistów CAD przedstawia nowy zestaw SpaceMouse Wireless Kit. To mobilne rozwiązanie dla CAD zawiera wszystko, czego potrzebować mogą inżynierowie i projektanci do efektywnej pracy na dwie ręce. Mysz 3D SpaceMouse Wireless w lewej ręce płynnie pozycjonuje model, równocześnie mysz CadMouse Wireless w prawej ręce gładko poruszając się po podkładce CadMouse Pad Compact zaznacza lub tworzy obiekty. Wysokiej jakości uniwersalny odbiornik USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o częstotliwości 2.4 GHz aż pięciu różnym produktom firmy 3Dconnexion w tym samym czasie. W zestawie znajdują się również lekkie i wytrzymałe futerały, które zapewnią ochronę obu urządzeń podczas transportu. Nowy zestaw firmy 3Dconnexion spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych inżynierów, którzy oczekują od swoich urządzeń wysokiej wydajności podczas mobilnej pracy nad projektami CAD i 3D.

Cena i dostępność
Zestaw SpaceMouse Wireless Kit jest dostępny od 17 października 2017r. Wspiera następujące systemy operacyjne: Microsoft ® Windows od wersji 7 oraz macOS od wersji 10.10. Cena katalogowa: 199€.

Zestaw SpaceMouse Wireless Kit zawiera
:

  • Mysz 3D SpaceMouse Wireless
  • Futerał dla SpaceMouse Wireless
  • Mysz CadMouse Wireless
  • Futerał dla CadMouse Wireless
  • Podkładkę CadMouse Pad Compact
  • Uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion Universal Receiver
  • Kabel Micro USB

O 3Dconnexion
Firma 3Dconnexion produkuje zaawansowane, ergonomiczne urządzenia komputerowe i inteligentne,  łatwe w obłudze oprogramowanie, które sprawiają, że praca w CAD jest szybko, wygodnia i przyjemna. Od myszy 3D z serii SpaceMouse po mysz CadMouse, produkty 3Dconnexion zapewniają profesjonalistom CAD lepszy sposób zrozumienia i interakcji ze światem cyfrowym. Główne biura firmy 3Dconnexion znajdują się w Monachium i w Bostonie, biura lokalne rozsiane są po całym świecie.

Kontakt dla prasy:
3Dconnexion
Dominika Bugajska-Skwara
Klecińska 125, 54-413 Wrocław PL
Tel: +48 71 343 5798
email: dominika_bugajska-skwara(at)3dconnexion.com