3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

25.04.2016 08:50 Age: 4 yrs

Firma 3Dconnexion przedstawia: SpaceMouse® Enterprise

Najnowsza mysz 3D SpaceMouse Enterprise zapewnia najwyższą wydajność podczas projektowania.

Monachium, Niemcy – 25 kwiecień 2016 r. – Przygotuj się na nowy poziom wydajności projektowania w aplikacjach CAD dzięki wprowadzonemu na rynek nowemu urządzeniu SpaceMouse Enterprise firmy 3Dconnexion, myszy 3D opracowanej specjalnie dla profesjonalnych użytkowników aplikacji CAD, którzy celują w jak najwyższe standardy podczas skomplikowanych i długich sesji pracy. 

Bazując na stylu i zaletach wielokrotnie nagradzanych myszy 3D SpaceMouse Pro i SpacePilot Pro, firma 3Dconnexion wykorzystała dotychczasowe doświadczenia, aby ukazać nową wizję przyszłości dzięki urządzeniu SpaceMouse Enterprise.

„W ciągu ostatnich kilku lat dowiedzieliśmy się jeszcze więcej o potrzebach dzisiejszych zawodowych projektantów. W oparciu o to doświadczenie opracowaliśmy mysz 3D SpaceMouse Enterprise, aby zaoferować profesjonalnym użytkownikom aplikacji CAD najbardziej obecnie zaawansowane narzędzie do wprowadzania danych 3D”, mówi Antonio Pascucci, wiceprezes ds. rozwoju produktów w firmie 3Dconnexion. „To wydajne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie umożliwia wiele nowych funkcji oczekiwanych przez użytkowników CAD, co przenosi styl pracy „na dwie ręce” na zupełnie nowy poziom”.

Najważniejsze cechy myszy 3D SpaceMouse Enterprise:

  • Lepsze zrozumienie projektów 3D w czasie rzeczywistym — nawigacja obiektami 3D jest teraz  łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) wykorzystanemu w myszy 3D SpaceMouse Enterprise oraz natychmiastowemu dostępowi do szybkich widoków (QuickView): standardowych  i własnych (Custom View)1 

 1 Nowość dostępna wyłącznie w urządzeniu SpaceMouse Enterprise.

 

  • Szybkie i wydajne modelowanie 3D — dużo łatwiej jest pracować, mając w każdej chwili do dyspozycji 12 ulubionych komend aplikacji. Nowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wyświetla rzeczywiste ikony aplikacji2, co jeszcze bardziej ułatwia orientację, umożliwiając korzystanie z rozwiązań znanych z paska narzędzi. 

 

2 W dniu wprowadzenia na rynek na wyświetlaczu LCD myszy 3D SpaceMouse Enterprise pokazywane będa ikony następujących aplikacji: Autodesk Inventor, CATIA, NX, Creo, SOLIDWORKS, Solid Edge, SketchUp, 3ds Max i Maya.

  • Poczuj różnicę — Twoje ręce to Twoje źródło utrzymania. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise została zaprojektowana tak, aby chronić je przed bólami i kontuzjami, które są coraz częstsze wśród ciężko pracujących profesjonalistów CAD. To najbardziej ergonomiczny produkt, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Szeroki wybór dużych przycisków podobnych do klawiaturowych, w tym kompletny zestaw klawiszy specjalnych (ENTER, DELETE, TAB, SPACE, CTRL, ALT, SHIFT i ESC) oznacza mniej ruchów ręką w kierunku do- i od klawiatury niż kiedykolwiek wcześniej. Pokryta miękką powłoką, pełnowymiarowa podpórka pod dłoń zapewnia niezwykłą wygodę podczas pracy obiema rękami.
  • Niezawodność i wsparcie — oferowana przez 3Dconnexion obsługa klienta najwyższej jakości zapewni Twojej inwestycji pewność i bezpieczeństwo. Nasza nowa gwarancja 3 + 1 zapewnia trzyletnią ochronę podobnie jak w przypadku innych urządzeń 3Dconnexion z serii profesjonalnej  oraz dodatkowy rok po zarejestrowaniu produktu (w ciągu 90 dni od zakupu).
  • Łatwa konfiguracja własnych ustawień — prosty lecz wydajny interfejs użytkownika w sterowniku 3DxWare 10 sprawia, że skonfigurowanie myszy 3D SpaceMouse Enterprise zajmuje jedynie chwilę. Przypisywanie poleceń aplikacji do przycisków oraz dostosowywanie  innych ustawień zgodnie ze swoimi wymaganiami jest dziecinnie proste.

Prezentujemy nowy standard wydajności pracy inżynierów. Kliknij tutaj, aby już dziś uzyskać dodatkowe informacje na temat myszy 3D SpaceMouse Enterprise, w tym dane techniczne, zawartość opakowania, obsługiwane systemy operacyjne i certyfikaty/rejestracje.

Ceny i dostępność

Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest dostępna już teraz w cenie promocyjnej: 359 €. Mysz 3D SpaceMouse Enterprise jest również dostępna jako część zestawu składającego się z urządzeń SpaceMouse Enterprise, CadMouse, CadMouse Pad i huba USB z dwoma portami. Zestaw SpaceMouse Enterprise dostępny jest w cenie promocyjnej: 399 €. Dodatkowe informacje na temat sprzedawców lub sklepu internetowego 3Dconnexion, dostępne są pod adresem www.3dconnexion.pl

Informacje o 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne oprogramowanie charakteryzujące się łatwością obsługi, które współpracują ze sobą bez zarzutu. Dzięki temu praca w aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od serii myszy 3D SpaceMouse po CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Firma 3Dconnexion ułatwia codzienną pracę profesjonalistów 3D projektujących nowoczesne budynki, maszyny i urządzenia. Oni podchodzą do swojej pracy poważnie — tak jak my. Nasze produkty wykorzystują opatentowaną technologię i charakteryzują się niezrównaną jakością wykonania, zapewniając wydajność, której oczekują i na którą zasługują profesjonalni użytkownicy programów CAD. 

Produkty firmy 3Dconnexion to pomocne urządzenia do pracy z programami CAD, które podobnie jak profesjonalni projektanci 3D, którym służą, nigdy się nie poddają. Z tego powodu inżynierowie, architekci i projektanci ufają nam od 20 lat i wierzą, że ułatwimy im pracę, bez względu na stopień trudności.

Europejska siedziba główna firmy 3Dconnexion mieści się w Monachium w Niemczech. Przedstawicielstwa firmy znajdują działają na całym świecie. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami o firmie i branży, odwiedzaj blog 3Dconnexion, Facebook i Twitter.