3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Imprezy

Nie ma lepszego sposobu na praktyczne zapoznanie się z produktami 3Dconnexion niż osobiste spotkanie z naszą firmą. Poniżej przestawiamy listę imprez, na których będziemy gościć.

 

Do zobaczenia!

Impreza
Data
Miejsce
Opis
ENGINEERING MEETUP #3 KRK
25. Sep - 25. Sep
Kraków: Barka ("holenderska")
Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami 3Dconnexion podczas Enginnering Meetup #3 w Krakowie, organizowanego przez firmę Solidexpert. Porozmawiamy o najlepszych narzędziach pracy w SOLIDWORKS. Szczegóły imprezy na stronie ENGINEERING MEETUP.
CADMAT 2020
25. Sep - 25. Sep
Hotel Best Western Premier, Kraków
CADMAT to jedno z największych w Polsce spotkań użytkowników programów Autodesk, organizowane przez firmę MAT Usługi Informatyczne. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 3Dconnexion. Podczas tegorocznej imprezy proponujemy Wam przetestowanie naszych produktów, zapoznanie się z nowościami i miłą rozmowę z przedstawicielami firmy. Szczegóły wydarzenia na stronie CADMAT 2020.
Mi-Days Poland 2019
26. Sep - 26. Sep
Hotel Grzegorzewski, Tuszyn
Zapraszamy do uczestnictwa w imprezie Mi-Days Poland 2019, organizowanej przez naszego partnera, firmę PawForm, na której będzie można wypróbować działania urządzeń 3Dconnexion w środowisku Moldex3D. Szczegóły na stronie Mi-Days Poland 2019.
PLM Europe - Siemens PLM Connection 2019
07. Oct - 09. Oct
Estrel Convention Centre Berlin, Niemcy
Firma 3Dconnexion Złotym Partnerem konferencji PLM Europe - Siemens PLM Connection 2019! Jeśli chcesz poznać nasze nowości produktowe i porozmawiać z przedstawicielami firmy, odwiedź nasze stoisko #47. Szczegóły imprezy na stronie Siemens PLM Connection 2019.
Spotkanie Użytkowników SOLIDWORKS i SolidCAM
17. Oct - 18. Oct
HOTEL OSSA Congress & SPA
W tym roku po raz kolejny będziemy prezentować swoje rozwiązania podczas konferencji organizowanej przez firmę Premium Solutions. Pokażemy nasze nowości i ich działanie w programie SolidWorks. Szczegóły na stronie SPOTKANIE UŻYTKOWNIKÓW SOLIDWORKS I SOLIDCAM.
DPS FORUM 2019
23. Oct - 23. Oct
PGE Narodowy, Warszawa
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 3Dconnexion podczas DPS Forum 2019 - XVIII Konferencji Nowoczesnych Technologii. Czeka masa atrakcji oraz ciekawe informacje o rozwiązaniach i nowościach z naszej oferty. Szczegóły na stronie DPS Forum 2019.
XVII KONFERENCJA SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU
25. Oct - 25. Oct
Stara Zajezdnia Kraków
3Dconnexion po raz kolejny będzie partnerem XVII KONFERENCJI SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU. Na stoisku będzie można wypróbować wszystkie modele myszy 3D i nowe myszy CadMouse. Będzie również masa atrakcji. Do zobaczenia w Krakowie. Szczegóły na stronie XVII KONFERENCJA SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.