3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Imprezy

Nie ma lepszego sposobu na praktyczne zapoznanie się z produktami 3Dconnexion niż osobiste spotkanie z naszą firmą. Poniżej przestawiamy listę imprez, na których będziemy gościć.

 

Do zobaczenia!

Impreza
Data
Miejsce
Opis
Spotkanie Użytkowników SOLIDWORKS i SolidCAM
17. Oct - 18. Oct
HOTEL OSSA Congress & SPA
W tym roku po raz kolejny będziemy prezentować swoje rozwiązania podczas konferencji organizowanej przez firmę Premium Solutions. Pokażemy nasze nowości i ich działanie w programie SolidWorks. Szczegóły na stronie SPOTKANIE UŻYTKOWNIKÓW SOLIDWORKS I SOLIDCAM.
DPS FORUM 2019
23. Oct - 23. Oct
PGE Narodowy, Warszawa
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 3Dconnexion podczas DPS Forum 2019 - XVIII Konferencji Nowoczesnych Technologii. Czeka masa atrakcji oraz ciekawe informacje o rozwiązaniach i nowościach z naszej oferty. Szczegóły na stronie DPS Forum 2019.
AKADEMIA TECHNOLOGII
24. Oct - 24. Oct
WROCŁAW, UL. KWIATKOWSKIEGO 4
Już niedługo odbędą się warsztaty szkoleniowe nowej wersji SOLIDWORKS 2020, organizowane przez firmę CadWorks Systems, podczas których będzie można przetestować wszystkie produkty 3Dconnexion w nowej wersji aplikacji. Zapraszamy również do udziału w loterii - do wygrania mysz 3D! Szczegóły na stronie AKADEMIA TECHNOLOGII.
XVII KONFERENCJA SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU
25. Oct - 25. Oct
Stara Zajezdnia Kraków
3Dconnexion po raz kolejny będzie partnerem XVII KONFERENCJI SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU. Na stoisku będzie można wypróbować wszystkie modele myszy 3D i nowe myszy CadMouse. Będzie również masa atrakcji. Do zobaczenia w Krakowie. Szczegóły na stronie XVII KONFERENCJA SOLIDEXPERT ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.