3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Dyrektor ds. BIM w firmie Perkowitz + Ruth Architects jest bardzo zadowolony ze sposobu pracy z wykorzystaniem myszy SpacePilot® Pro firmy 3DConnection, systemu Autodesk Revit i tabletu Wacom

Jay Zallan, Dyrektor ds. BIM, certyfikowany instruktor Autodesk i wykładowca, korzysta z myszy 3D firmy 3Dconnexion do pracy w systemie Autodesk Revit.

Firma Perkowitz + Ruth Architects (P+R) z siedzibą w Long Beach w Kalifornii posiada biura w całych Stanach Zjednoczonych oraz w Chinach. Świadczy ona wysokiej jakości usługi w zakresie projektowania oraz zarządzania kontraktami budowlanymi. Od małych centrów handlowych z artykułami spożywczymi po kina i kształtowanie krajobrazu miejskiego — ta wielokrotnie nagradzana firma jest zaangażowana w wiele różnych projektów architektonicznych zarówno w kraju, jak i na świecie.

Jay Zallan, Dyrektor ds. BIM, posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie budownictwa wielorodzinnego i realizacji dużych projektów. Kieruje wdrożeniami platformy BIM oraz rozwojem procesów w całej firmie P+R. Pełni także rolę mediatora ds. BIM w projektach wielodyscyplinarnych, a także instruktora technologicznego i mentora zespołów BIM. Uważany jest on za jeden z autorytetów branżowych w obszarze BIM, a ponadto jest jednym z niewielu profesjonalistów mogących pochwalić się certyfikatem Autodesk® Revit® ICE (Implementation Certified Expert). Zallan wykorzystuje mysz SpacePilot Pro firmy 3Dconnexion nie tylko do projektowania, ale również do nagrywania filmów szkoleniowych i tworzenia prezentacji.

Zallan po raz pierwszy spotkał się z myszą 3D firmy 3Dconnexion w 2006 roku i od razu dostrzegł jej zalety — większą wydajność oraz łatwość projektowania. Gdy wprowadzono obsługę myszy 3D w systemie Revit 2012, bardzo chciał zakupić mysz SpacePilot Pro i włączyć ją do swojej codziennej pracy w celu poprawy swoich możliwości w zakresie określania położenia, przeglądania i manipulowania w 3D. Zallan, jako certyfikowany instruktor Autodesk, często prowadzi wykłady na uczelniach, w muzeach, w ramach Uniwersytetu Autodesk, konferencji Revit Technology Conference, konferencji Amerykańskiego Stowarzyszenia Architektów, a ponadto przyczynił się także do powstania kilku publikacjach z dziedziny architektury i budownictwa.

Poznaj całą historię.