3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

McCrorey Digital z pomocą manipulatorów 3D firmy 3DConnexion prezentuje oszałamiające wizualizacje produktów

Uzbrojony w manipulator 3D firmy 3Dconnexion, Paul McCrorey przekształca złożone projekty koncepcyjne w fotorealistyczne obrazy renderowane.

Gdy mottem twojej firmy jest hasło „Oszałamiające wizualizacje produktów!”, dobrze jest posiadać umiejętności, zdolności i narzędzia niezbędne do zrealizowania każdego zadania. Paul McCrorey, założyciel McCrorey Digital, ma to wszystko. Paul w każde zadanie wkłada swoją pasję profesjonalisty, bogate doświadczenie i możliwości, jakie dają mu najlepsze na rynku narzędzia, takie jak manipulatory firmy 3Dconnexion.

Artysta grafiki komputerowej i inżynier mechaniki, McCrorey skrzyżował po raz pierwszy swoją ścieżkę z firmą 3Dconnexion sześć lat temu, gdy otrzymał swój
pierwszy manipulator SpacePilot wraz z programem SolidWorks 2006.

„Chwila, w której chwyciłem SpacePilota w swoja dłoń bardzo mnie zaintrygowała. Gdy tylko go podłączyłem, zdałem sobie sprawę, z jak intuicyjnym narzędziem mam
do czynienia; potrzebowałem zaledwie chwilki, by uczynić z niego standardową broń mojego arsenału projektowego.” - wspomina McCrorey. „A najlepsza w tym była współpraca ze środowiskiem SolidWorks - to było coś fenomenalnego. Od razu wiedziałem, że manipulator 3D będzie narzędziem, bez którego nie będę potrafił się obejść.”

Poznaj całą historię.