3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Marex

Dla budowniczych łodzi diabeł tkwi w szczegółach. Jak budować luksusowe łodzie, które będą zdolne do pokonywania fal na wzburzonym morzu, a jednocześnie zagwarantują odpowiedni komfort, który sprawi, że wszyscy na pokładzie będą czuć się jak u siebie w domu?

Nie łatwo jest zrealizować takie zadanie. Projektanci łodzi muszą zrównoważyć wszystkie te elementy, mając na uwadze bardzo ograniczoną przestrzeń jednostki pływającej.

Marex 320 ACC to łódź wyprodukowana przez norweską firmę szkutniczą Marex, w której w idealny sposób zrównoważono konkurujące ze sobą priorytety. Stało się to możliwe dzięki doskonałemu projektowi 3D wykonanemu przy użyciu znakomitych narzędzi do projektowania 3D.

Konstrukcja tego jachtu motorowego z kabiną rufową została nazywana „jednym z najbardziej zadziwiających osiągnięć naszych czasów“ przez magazyn Motor Boats Monthly, a ponadto łódź ta zdobyła kilka prestiżowych nagród. Jednak najbardziej imponujące jest to, że została ona opracowana w 3D przez jednego człowieka za pomocą myszy 3D firmy 3Dconnexion.

Poznaj całą historię.