3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Myszki 3D SpaceNavigator zwiększają kreatywność we Flynn Product Design

Jak na firmę, która swoją nazwę wzięła z kreowania innowacyjnych i stylowych produktów, przystało, Flynn Product Design wprowadził myszki 3D firmy 3Dconnexion jako integralną część swojego procesu projektowania.

Flynn Product Design (FPD) jest niezależną firmą konsultacyjną z siedzibą w Bristolu, założoną w 2007 roku przez Chrisa Flynna. FPD ma szerokie doświadczenie wopracowywaniu projektów z różnych dziedzin i rynków, wliczając w to produkty użytku domowego, urządzenia medyczne, trasnport, oświetlenie i meble. „Bardzo podoba mi się różnorodność i dynamizm, jakie daje praca w różnych sektorach rynku,” mówi Flynn. „Zamiast ograniczania się i dostosowywania tylko do jednej dziedziny dążymy do kreatywnej wolności i wyczucia stylu.”

Flynn szkolił się na programie Autodesk Inventor i w dalszym ciągu używa różnych aplikacji z grupy Autodesk; korzysta również z programu Rhino 3D firmy McNeel.Z myszkami 3D firmy 3Dconnexion pracuje już pięć lat, pierwszy raz spotkał się z nimi pracując w firmie architektonicznej Architen Landrell.“
Architen Landrell specjalizuje się w strukturach materiałów rozciągliwych, takich jak Millennium Dome. Zespół projektantów firmy był bardzo zainteresowany tym, co Autodesk Inventor może przynieść ich biznesowi,” wyjaśnia Chris. „Osoba, która robiła nam prezentację software’u używała myszki 3D firmy 3Dconnexion. Byłem pod wielkim wrażeniem tego, jak myszka 3D pobudza wręcz Inventora do życia. Współpraca ta wyglądała tak zręcznie, że przekonałem się bardzo szybko.”

Poznaj całą historię.