3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Firma Celebrity Custom Homes buduje w Denver domy marzeń w szybszy i bardziej inteligentny sposób, korzystając z oprogramowania Autodesk Revit i myszy 3D firmy 3Dconnexion

Projektant z firmy Celebrity Custom Homes wykorzystuje możliwości aplikacji Autodesk Revit i myszy SpacePilot Pro do projektowania architektonicznego i konstrukcyjnego.

Firma Celebrity Custom Homes z siedzibą w Lone Tree, Kolorado, buduje domy w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Denver w celu stworzenia specjalnych osiedli, które wytrzymają próbę czasu i zapewnią długotrwałą wartość mieszkańcom.

Dave Geist, projektant z firmy Celebrity Custom Homes, korzysta z oprogramowania Autodesk® Revit® Architecture do przygotowywania wszystkich projektów 3D oraz dokumentacji konstrukcyjnej. „Od prawie dwóch lat korzystam z systemu Revit w ramach nowego projektu z zakresu budownictwa mieszkaniowego“, powiedział Geist. „Praca w 3D pozwala nam uzyskać lepsze odzwierciedlenie budowanych domów jeszcze w fazie projektowania oraz pozwala wykryć obszary, które mogą stwarzać problemy projektowe na wczesnych etapach procesu“.

Gdy tylko wprowadzono obsługę myszy 3D firmy 3Dconnexion w systemie Revit 2012, Geist zaczął pracować z myszą 3D SpacePilot Pro, chcąc w ten sposób w znacznym stopniu poprawić zdolność do pozycjonowania i przeglądania zawartości 3D. Przełożyło się to na wzrost wydajności i zwiększenie komfortu pracy. Mysz SpacePilot Pro stanowi także dopełnienie intuicyjnego interfejsu oraz narzędzi do modelowania i dokumentowania w systemie Revit, pomagając Geistowi na każdym etapie procesu projektowania.

Poznaj całą historię.