3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

Profil firmy

Firma 3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne, proste w obsłudze oprogramowanie, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych obecnie aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od myszy 3D SpaceMouse po CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Seria produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion pozwala na intuicyjną i precyzyjną obsługę modeli cyfrowych i widoków, która nie byłaby możliwa przy zastosowaniu innych urządzeń. Mysz SpaceMouse oferuje wyjątkową możliwość jednoczesnego przesuwania, przybliżania i obracania modeli, przy czym zwykła mysz jest w tym czasie wykorzystywana w tradycyjny sposób. Ten wygodny i wydajny styl pracy wykorzystujący obie ręce  zapewnia komfort użytkownikowi i pozwala osiąnąć więcej w krótszym czasie.

Firma 3Dconnexion jako pierwsza wprowadziła na rynek obsługę za pomocą obu rąk, a następnie udoskonaliła ten sposób pracy, opracowując mysz CadMouse. CadMouse to pierwsza na świecie mysz komputerowa opracowana specjalnie pod kątem profesjonalistów pracujących w programach CAD. Mysz CadMouse została wyposażona w unikalny, dedykowany przycisk środkowy, kółko Smart Scroll oraz zestaw praktycznych narzędzi do obsługi aplikacji CAD, w tym niezwykle poręczną funkcję QuickZoom, dzięki czemu projektowanie i praca w aplikacjach CAD jest bardziej wygodna, wydajna i satysfakcjonująca.

Jeśli sparujesz mysz 3Dconnexion CadMouse z myszą SpaceMouse, osiągniesz znakomite rezultaty. Mysz SpaceMouse umożliwia płynną zmianę położenia obiektu lub widoku, podczas gdy mysz CAD pozwala na wybór opcji i ułatwia tworzenie.  To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

Firma 3Dconnexion ułatwia codzienną pracę profesjonalistów 3D projektujących nowoczesne budynki, maszyny i urządzenia. Oni podchodzą do swojej pracy poważnie — tak jak my. Nasze produkty to połączenie technologi i wysokiej jakości, których profesjonaliści pracujący w programach CAD wymagają i na które zasługują.

Europejska siedziba główna firmy 3Dconnexion mieści się w Monachium w Niemczech. Siedziba główna firmy w Ameryce Północnej znajduje się w Bostonie w stanie Massachusetts.