3DConnnexion

3Dconnexion@Campus

Nasza inicjatywa dla edukacji i nauki

Myszki 3D firmy 3Dconnexion, z serii SpaceMouse, od dawna są już uważane za istotny i niezbędny element stacji roboczych CAD/CAM w przemyśle. Zgodnie z naszą wewnętrzną filozofią i zobowiązaniem wobec naszych użytkowników do ciągłego rozwoju i poprawy produktów 3Dconnexion, rozpoczęliśmy inicjatywę 3Dconnexion@Campus, której celem jest ścisła współpraca z instytutami trenującymi i kształcącymi przyszłych pracowników branży.

Inicjatywa promuje umożliwianie praktycznego poznania programów 3D studentom podczas ich edukacji na uczelniach wyższych, w szkołach czy podczas szkoleń zawodowych. 

Nawigacja 3D najwyższej klasy za rozsądną cenę

3Dconnexion ma specjalną, atrakcyjną ofertę na wszystkie modele myszek 3D z aktualnej oferty dla młodych ludzi uczących się w szkołach i na uczelniach, jak również dla pracowników naukowych oraz szkół i instytucji naukowych. Więcej informacji w naszym sklepie internetowym

3Dconnexion wspiera również wszelkie uczelniane projekty

Pomysły, kreatywność, robienie rzeczy niemożliwych! Firma 3Dconnexion chce być częścią działań inżynierów i naukowców przyszłości i wspierać ich prace nad projektami, w których króluje duch sportu, wyścigi i dobra zabawa.

Powiedz nam, jak możemy wesprzeć Twój projekt!