Please view in portrait mode.

Picture of CadMouse Pro Wireless

CadMouse Pro Wireless Left

Mysz dla leworęcznych profesjonalistów CAD

Profesjonalna ergonomia i precyzja w narzędziu do lewej ręki

CadMouse Pro Wireless Left to pełnowymiarowe rozwiązanie do lewej ręki dla użytkowników CAD, którzy preferują mysz dla osób leworęcznych lub muszą przenieść mysz z ręki prawej do lewej by zmniejszyć lub uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni). Oferując wyjątkową, precyzyjną technologię firmy 3Dconnexion i zaawansowaną ergonomię w dostosowanym do lewej dłoni korpusie, CadMouse Pro Wireless Left staje się wyjątkową myszką do codziennego użytku dla profesjonalistów CAD.

Icon for ergonomic design

Ergonomiczna konstrukcja

pełnowymiarowa mysz ze zoptymalizowaną ergonomią i dedykowanym przyciskiem środkowym

Icon for Maximum Durability

Maksymalna trwałość

Wysokiej jakości przełączniki o długiej żywotności wykonane z elastycznych komponentów i materiałów

Icon for High Performance

Wysoka wydajność

Wbudowany akumulator o dużej pojemności i precyzyjny czujnik optyczny

Icon for Smart Mouse Wheel 2

Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2

Płynne przewijanie i powiększanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD

Icon for Quick Zoom

Quick Zoom

Bezwysiłkowe powiększanie i pomniejszanie projektu za pomocą jednego kliknięcia

Icon for Radial Menu

Menu radialne

Zapewnia szybki dostęp do ulubionych komend i funkcji aplikacji

Dowiedz się więcej
Kup teraz
Icon for ergonomic design

Zaawansowana ergonomia

CadMouse Pro Wireless Left to idealne narzędzie do pracy w CAD zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach leworęcznych, ale dzięki doskonałej ergonomicznej budowie będzie również świetnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by zmniejszyć lub uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni).

Feature image

Przycisk dla profesjonalistów CAD

Środkowy przycisk myszy został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników CAD, którzy potrzebują trzeciego przycisku, aby uzyskać dostęp do swoich ulubionych funkcji aplikacji. Jego naciśnięcie wymaga prawie 60 g mniejszej siły niż kliknięcie kółkiem, dlatego jest to idealne rozwiązanie dla aplikacji CAD.

Feature image

Zaprojektowana dla komfortu

Nachylony kształt gwarantuje bardziej naturalną pozycję dłoni, zmniejszając dyskomfort mięśni i ścięgien często spotykany podczas pracy z tradycyjnymi myszkami.

Feature image

Idealna podpórka pod kciuk

Ukośny kształt myszy uzupełnia zakrzywiona podpórka pod kciuk, co pozwala trzymać mysz w sposób ergonomicznie naturalny i daje łatwy dostęp do bocznych przycisków.

Feature image

Wklęsły kształt przycisków

Trzy główne przyciski CadMouse Pro Wireless Left mają lekko wklęsły kształt, dzięki czemu końcówki palców leżą w idealnej, naturalnej pozycji.

Skuteczne narzędzie do redukowania i unikania RSI

Przełożenie myszy z prawej ręki do lewej pozwala zmniejszyć lub uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni). W połączeniu z myszą 3D SpaceMouse obsługiwaną prawą ręką, której operowanie wymaga niewielkiego ruchu dłoni / nadgarstka, praworęczni użytkownicy z RSI mogą wciąż podnosić swoją efektywność i jednocześnie dbać o zdrowie.

Skuteczne narzędzie do redukowania i unikania RSI

CadMouse Pro Wireless Left to nie tylko pełnowymiarowe precyzyjne narzędzie CAD dla leworęcznych użytkowników. To również ergonomiczne urządzenie dla specjalistów CAD, którzy chcą przełożyć mysz z ręki prawej do lewej, by zmniejszyć lub uniknąć dolegliwości związanych z syndromem RSI (od ang. repetitive strain injury, powtarzające się uszkodzenia mięśni), będących częstym wynikiem powtarzających się ruchów dłoni i nadgarstka podczas wielogodzinnej pracy. W połączeniu z myszą 3D SpaceMouse obsługiwaną prawą ręką, której operowanie wymaga niewielkiego ruchu dłoni / nadgarstka, praworęczni użytkownicy z RSI mogą wciąż podnosić swoją efektywność i jednocześnie dbać o zdrowie.

50 milionów kliknięć

Ślizgacze z PTFE

3 lata gwarancij

Wyjątkowa trwałość

Przeciętny użytkownik CAD klika przyciskami myszy tysiące razy podczas standardowego dnia pracy. CadMouse Pro Wireless Left została zaprojektowana tak, by wykonać ponad 50 milionów kliknięć głównymi przyciskami, gwarantując mechaniczną trwałość, jakiej profesjonalista CAD powinien oczekiwać od najwyższej jakości produktów dla CAD. Ślizgacze z politetrafluoroetylenu (PTFE) są odporne na tarcie i zużycie, co oznacza, że CadMouse Pro Wireless Left będzie gwarantowała płynne, precyzyjne ruchy o wiele dłużej niż zwykła mysz komputerowa. 3-letnia gwarancja w połączeniu z wysoką jakością wykonania produktu daje profesjonalistom CAD pewność bezproblemowego użytkowania myszy CadMouse Pro Wireless Left przez wiele lat.

Czujnik
optyczny

Częstotliwość
próbkowania

Wbudowany
akumulator

3 miesiące

Wysoka precyzja i wydajność

Precyzyjny czujnik optyczny, wysoka adaptacyjna częstotliwość próbkowania i specjalnie opracowane ślizgacze z politetrafluoroetylenu (PTFE) to właściwości CadMouse Pro Wireless Left, które gwarantują wysoką wydajność i wspierają każdą pracę użytkownika. Szybkość i precyzja działania pozostaną na wysokim poziomie dzięki wbudowanemu akumulatorowi jonowo-polimerowemu, zapewniającemu bezproblemowe, bezprzewodowe użytkowanie do trzech miesięcy między ładowaniami*.

*Żywotność akumulatora przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu

Uniwersalny
odbiornik

Bluetooth

Kabel

Trzy sposoby łączności

Mysz CadMouse Pro Wireless Left można wygodnie podłączyć z komputerem na trzy różne sposoby: energooszczędną technologią Bluetooth® Low Energy, przez uniwersalny odbiornik USB 3Dconnexion oraz kablem.

Menu radialne z 4 sekcjami

Menu radialne z 8 sekcjami

Łatwy dostęp do komend aplikacji

Przycisk gestów znajdujący się za kółkiem przewijania otwiera menu radialne specyficzne dla danej aplikacji, dając użytkownikowi CAD dostęp do ich ulubionych komend wywoływanych za pomocą prostego gestu myszy. Oprogramowanie 3DxWare 10 umożliwia skonfigurowanie menu radialnego dla każdego środowiska CAD.

Przycisk gestów i menu radialne

Dopasowane etui w pakiecie

Zbudowany i przetestowany w laboratoriach 3Dconnexion, kompaktowy, lekki, półsztywny futerał zabezpiecza CadMouse Pro Wireless Left podczas transportu.

Dopasowane etui w pakiecie

Zbudowany i przetestowany w laboratoriach 3Dconnexion, kompaktowy, lekki, półsztywny futerał zabezpiecza CadMouse Pro Wireless Left podczas transportu.

Jeden sterownik do wielu urządzeń

3DxWare 10 to jedno oprogramowanie dla wszystkich urządzeń 3Dconnexion. Prosty, ale potężny interfejs ułatwia konfigurację produktów w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Uniwersalny odbiornik umożliwia podłączenie do pięciu bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion.

> Więcej na temat sterownika 3DxWare 10

Specyfikacje techniczne

Główne właściwości

7 przycisków
Ergonomiczny kształt zapewniający wygodną pracę w CAD
Specjalnie zaprojektowane ślizgacze PTFE
Kółko przewijania Smart Mouse Wheel 2
Funkcja QuickZoom
Programowalne menu radialne

Czujnik

Optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości 7,200 DPI
Adaptacyjne częstotliwości próbkowania: 90Hz (Bluetooth)
125Hz (odbiornik USB) i 1,000Hz (na kablu)

Łączność

Bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion® Technologia Bluetooth® Low Energy
Kabel micro USB

Wymiary i waga

Długość: 126 mm / 5.0"
Szerokość: 74 mm / 2.9"
Wysokość: 44 mm / 1.7"
Waga: 140 g / 0.31 lb / 4,94 oz"

Bateria

Żywotność baterii: 3 miesiące*
Wbudowany akumulator litowo-polimerowy z 1100 mAH
Czas ładowania: 2 minuty pozwolą na jeden dzień pracy
(7 godzin do pełnego naładowania)

Gwarancja

3-letnia ograniczona gwarancja sprzętowa

Zawartość opakowania

CadMouse Pro Wireless Left firmy 3Dconnexion
Uniwersalny odbiornik 3Dconnexion
Etui ochronne
Kabel micro USB 1,5m

Wspierane systemy operacyjne

Microsoft® Windows
> więcej informacji
Wymagana: technologia Bluetooth Low Energy

Certyfikaty i rejestracje

CE, FCC, RCM, BSMI, ROHS, WEEE, NCC, MIC, IC
> więcej informacji

*Żywotność akumulatora przy założeniu 8-godzinnej pracy, 5 dni w tygodniu.

Stworzone dla siebie

Połączenie właściwości myszy 3D i myszy CadMouse tworzy zupełnie niepowtarzalną synergię formy i funkcjonalności. Z myszą CadMouse Pro Wireless Left w lewej ręce, która z łatwością wybiera i tworzy oraz myszą 3D SpaceMouse Pro Wireless w prawej ręce, która płynnie pozycjonuje obiekty i widoki, użytkownicy będą mogli doświadczyć najbardziej ergonomicznego i wydajnego stylu pracy w CAD.

Odkryj linię produktów spacemouse

Aktualizuj swoją mysz CadMouse

Upewnij się, że masz zainstalowany ostatni sterownik, by korzystać z najnowszych rozwiązań i funkcji.

Ściągnij sterownik