Please view in portrait mode.

CadMouse Pad

Idealna równowaga pomiędzy precyzją i komfortem

CadMouse Pad

Idealna równowaga pomiędzy precyzją i komfortem

Najwyższa wydajność w pracy

Podkładka pod mysz CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy bez względu na organizację miejsca pracy. Powierzchnia o niskim tarciu zoptymalizowana pod kątem naszych czujników oraz trójwarstwowa konstrukcja zapewniająca stabilność to gwarancja doskonałych efektów w pracy.

Dowiedz się więcej
Kup teraz

Płynna praca

Podczas pracy w programach CAD dystans codziennie pokonywany podczas przesuwania myszy można liczyć w kilometrach. Dzięki wysokiej jakości powłoce z mikroteksturą stosowanej w podkładkach CadMouse Pad z łatwością osiągniesz precyzję podczas projektowania. W połączeniu ze ślizgaczami PTFE myszy CadMouse podkładka CadMouse Pad umożliwia płynne i dokładne poruszanie myszą.

Precyzyjne śledzenie czujnika

Powierzchnie biurek nie są zoptymalizowane pod kątem pracy czujnika. Oprócz korzyści dotykowo-czuciowych powierzchnia o niskim tarciu stosowana w podkładce CadMouse Pad zwiększa jakość śledzenia ruchu bez względu na to, czy używasz laserowego czujnika myszy CadMouse czy optycznego myszy CadMouse Wireless. Zapewnia to precyzyjną pracę czujnika i w efekcie dokładne przeniesienie ruchów ręki na przesuwanie wskaźnika.

Stabilność, na której możesz polegać

Powierzchnia gwarantuje precyzję, natomiast sztywna warstwa środkowa zapewnia stabilność. Silikonowa podstawa utrzymuje podkładkę CadMouse Pad na miejscu, tak aby nie ślizgała się podczas pracy.

Dopasowana do organizacji miejsca pracy

"Podkładka pod mysz CadMouse Pad jest tak samo niepowtarzalna, jak Twoje środowisko pracy. Podkładka CadMouse Pad doskonale sprawdza się podczas projektowania wielkich złożeń na profesjonalnych stanowiskach z wieloma monitorami o dużej rozdzielczości, wymaga więcej miejsca z boku biurka, by nie trzeba było podnosić myszy. Podkładka CadMouse Pad Compact to idealne rozwiązanie dla stacji mobilnych oraz stanowisk o mniejszej powierzchni."

Specyfikacje techniczne

Główne właściwości

Optymalna powłoka powierzchni
Wykończenie z mikrotekstury
Antypoślizgowa podstawa silikonowa
2 lata gwarancji

CadMouse Pad

Szerokość: 250 mm
Długość: 350 mm
Przybliżona waga: 160 g

CadMouse Pad Compact

Szerokość: 250 mm
Długość: 250 mm
Przybliżona waga: 120 g

Zaktualizuj oprogramowanie myszy CadMouse

Aby uzyskać najlepszą wydajność i mieć dostęp do najnowszych funkcji, zainstaluj najnowsze sterowniki.

Pobierz sterownik