3Dconnexion Zaloguj się

3DConnnexion

WAŻNA INFORMACJA

  1. Ilość produktów zamawianych w sklepie internetowym 3Dconnexion do celów edukacyjnych jest ograniczona do jednej sztuki z każdej kategorii (np. jedna SpaceMouse + jeden CadMouse). 
  2. Skorzystać z oferty edukacyjnej 3Dconnexion mogą studenci (studiów dziennych oraz zaocznych) kierunków technicznym (np. działy mechaniczne, architektura), którzy wykorzystują aplikacje 3D oraz CAD do nauki.
  3. Aby skorzystać z oferty edukacyjnej należy przygotować skan ważnej legitymacji studenckiej lub innego dokumentu potwierdzającego status studenta i załączyć do składanego zamówienia. Dane wpisane do zamówienia muszą być zgodne z danymi z załączonej legitymacji studenckiej.
  4. Jeśli reprezentujesz instytucję szkoleniową, organizację uniwersytecką lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
 
Przegląd produktów

SpaceMouse Enterprise Education

3DX-700056-EDU

SpaceMouse Enterprise — najbardziej zaawansowana technicznie mysz 3D opracowana przez firmę 3Dconnexion — pozwala lepiej skoncentrować się na wykonywanej pracy i zrozumieć trójwymiarowy projekt w czasie rzeczywistym.

Bezpłatna dostawa

zł 1,250.00
zł 1,450.00*

SpaceMouse Pro Wireless Education

3DX-700075-EDU

SpaceMouse Pro Wireless to optymalne narzędzie dla nowoczesnej, mobilnej stacji roboczej CAD, które oferuje łatwą manipulację modelami 3D, posiada programowalne inteligentne klawisze funkcyjne, klawisze specjalne klawiatury i wiele innych właściwości, wszystko w formacie bezprzewodowym z 2-miesięcznym czasem pracy na baterii.

Opakowanie zawiera: SpaceMouse Pro Wireless, futerał Carry Case, uniwersalny odbiornik USB, kabel USB 1,5m, kabel USB 0,5m, dwuportowy hub USB

Bezpłatna dostawa

zł 1,050.00
zł 1,218.00*

SpaceMouse Pro Education

3DX-700040-EDU

SpaceMouse Pro zapewnia zaawansowaną nawigację 3D z technologią 3Dconnexion, w połączeniu z ergonomicznym kształtem oraz innowacyjnym cyfrowym wyświetlaczem, co razem gwarantuje wygodny i bardziej produktywny styl pracy.

Bezpłatna dostawa

zł 950.00
zł 1,102.00*

SpaceMouse Wireless Education

3DX-700066-EDU

Niezależnie od tego, czy przeglądasz rysunki 3D w pokoju konferencyjnym, czy przedstawiasz pomysły na projekt podczas spotkania z partnerem, SpaceMouse Wireless oferuje funkcje umożliwiające efektywną nawigację w aplikacjach 3D w dowolnym miejscu.

Zawartość opakowania: 3D mysz SpaceMouse Wireless, Futerał, Odbiornik USB 2,4 GHz 3Dconnexion Universal Receiver, Kabel micro USB 1,5 m

Bezpłatna dostawa

zł 490.00
zł 568.40*

SpaceMouse Compact Education

3DX-700059-EDU

SpaceMouse Compact, o klasycznym, kompaktowym kształcie to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają intuicyjnego, precyzyjnego i wydajnego sposobu nawigacji po środowisku 3D w aplikacjach CAD.

Bezpłatna dostawa

zł 380.00
zł 440.80*
 

* Cena zawiera podatek VAT - 16% (stawka niemiecka). Doliczane są koszty przesyłki, chyba że podano inaczej.

 

Twój koszyk jest pusty.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa

Przy zamówieniach powyżej 200 PLN. To proste.

Bezpieczne płatności

Szybka i bezpieczna realizacja płatności oraz gwarancja najszybszej wysyłki zamówienia.